fbpx

OFERTA DLA FIRM

Trening personalny

Jako JEDYNI na Śląsku możemy przeprowadzić w Twojej firmie innowacyjny trening EMS. Wystarczy nam podłączenie do prądu oraz kilka metrów kwadratowych, a bez wychodzenia z biura odbędziesz bardzo intensywny trening, redukujący tkankę tłuszczową, poprawiający kondycję, sylwetkę oraz samopoczucie.

Więcej na www.treningpodnapieciem.pl.

Sportowe wyjazdy integracyjne

Integracja przez sport, świetnie sprawdzający się sposób na poprawę współpracy w zespole. Wybierzemy dla Was dogodny hotel oraz miejsce, zadbamy o aktywne i atrakcyjne spędzenie czasu (rafting, gry terenowe, trening outdoor oraz wiele innych). Zapewnimy odpowiednią regenerację w hotelowym SPA oraz wysokiej jakości posiłki. Nasz zespół sprawi, że będziecie jedną drużyną.

Szkolenia i warsztaty

Poprowadzimy dla Was wykłady oraz warsztaty o wybranej tematyce z zakresu zdrowego odżywiania, podstaw treningu, fizjoterapii. Temat dobrany będzie w zależności od charakteru branży oraz zainteresowań pracowników.

Zajęcia stretchingu, jogi

Grupowe zajęcia stretchingu oraz jogi, które poprowadzić możemy np. w Twojej sali konferencyjnej, pozwolą całemu zespołowi na chwilę relaksu oraz rozluźnienia. Stretching zapobiegać będzie bólom kręgosłupa i zapewni uśmiech na twarzach Twojego zespołu.

Konsultacje z fizjoterapeutą, trenerem, dietetykiem

Tylko indywidualny dobór treningu oraz diety pozwala na maksymalizację efektu. Rozmowa jeden na jeden ze specjalistą w danej dziedzinie pozwala rozwiązać wiele problemów i oszczędzić czas. Jest to świetny sposób aby poprawić wydajność i samopoczucie pracowników

Zapraszamy do kontaktu, wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie w oparciu o oczekiwania i potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy już dziś!