DAJĄCY FANTASTYCZNE EFEKTY TRENING EMS W KATOWICACH

Trening EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation, to metoda, która odmieni Twoją definicję słowa trening. Polega na stymulowaniu mięśni szkieletu przy użyciu impulsów prądu – stałego i zmiennego, które charakteryzują się różną częstotliwością. Nie musisz katować się już więcej żmudnymi ćwiczeniami na siłowni, które nie sprawiają Ci przyjemności – z treningiem EMS na pewno nie będziesz się nudzić. Twój czas będzie produktywnie wykorzystany, a wymierne korzyści zauważysz w krótkim czasie.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA NASZ EMS W KATOWICACH?

Trening EMS Katowice - 1

Praca wielu mięśni jednocześnie

Podczas treningu pobudzasz do działania nawet dziewięć głównych grup partii mięśniowych, więc efekty będą naprawdę zadziwiające. Tłuszcz w końcu zniknie z Twojego życia!

Trening EMS Katowice - 2

Poprawa przemiany materii

Trening EMS w naszym wykonaniu sprawia, że spalasz tłuszcz podczas jego trwania, a także do 48 h po jego zakończeniu. Ustabilizujesz więc swój metabolizm i będziesz cieszyć się świetnymi wynikami o wiele dłużej.

Trening EMS Katowice - 3

Oszczędność czasu

W trakcie EMS pracuje całe Twoje ciało, więc nie musisz rozdzielać czasu na jego poszczególne części. Ćwiczysz zatem tylko 30 minut, a efekty mówią same za siebie!

Trening EMS Katowice - 4

Brak ograniczeń

Trening elektrostymulacji mięśniowej możesz wprowadzić do swojego codziennego planu bez względu na to czy jesteś kobietą czy mężczyzną, 20-latkiem czy 50-latkiem bądź też sportowcem lub pasjonatem ruchu.

JAKIE EFEKTY DAJE TRENING EMS W KATOWICACH?

Ujędrnia skórę i wzmacnia mięśnie, które odpowiadają za prawidłową postawę całego ciała.

Pozwala zwiększyć masę mięśniową, jednocześnie pozbywając się tkanki tłuszczowej oraz tzw. skórki pomarańczowej.

Polepsza ukrwienie organizmu.

Kształtuje sylwetkę i sprawia, że będzie się lepiej prezentować.

NIE CZEKAJ DO JUTRA – ZMIEŃ SWOJE CIAŁO JUŻ DZISIAJ

Rozpocznij z nami trening EMS w Katowicach, a od teraz każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego. Przekonaj się o prawdziwości tych słów na własnej skórze. Zacznij już dziś!