Trener personalny Tarnowskie Góry

TRENER PERSONALNY TARNOWSKIE GÓRY

Czy aby rozpocząć przygodę z aktywnym trenowaniem na siłowni, trzeba mieć ogromne samozaparcie i wiedzę? Nic z tych rzeczy – przynajmniej nie w obecnych czasach. Dziś bowiem rządzi trening personalny w Tarnowskich Górach – nadzorowany i prowadzony przez doświadczonego specjalistę ze swojej branży. I taką osobą będzie właśnie trener osobisty – podczas jednogodzinnego zazwyczaj treningu, dostępny wyłącznie dla osoby trenującej. Jak widać więc, nie trzeba zupełnie zbyt wiele, by móc rozpocząć przygodę z siłownią i zbyt szybko się nią nie znudzić. A jak wygląda taka współpraca z trenerem personalnym? Wszystko bierze swój początek rzecz jasna w konsultacjach, których podstawę stanowi szczegółowy wywiad. To podczas spotkania z potencjalnym klientem trener personalny w Tarnowskich Górach poznaje historię aktywności fizycznej klienta, jego nawyki życiowe oraz żywieniowe, jak również oczekiwania po cyklicznie organizowanych spotkaniach na siłowni. Trening osobisty w Tarnowskich Górach skupia się na tym, by nie tylko ustalić plan treningowy i dobrać odpowiednie ćwiczenia do potrzeb osoby trenującej, ale również by ułożyć dietę której przestrzeganie przybliży nas do osiągnięcia wymarzonego celu. Później pozostaje już wyłącznie przejście do części praktycznej i organizacji spotkań z trenerem osobistym z Tarnowskich Gór już na siłowni.

I choć trenerzy osobiści Body Mind Experts prowadzą swoje zajęcia treningowe na terenie Katowic – dojazd do tego miasta nie powinien sprawiać najmniejszych problemów. Odległość z Tarnowskich Gór nie jest zbyt duża, a możliwości dojazdowe są naprawdę szerokie. Warto więc zainwestować odrobinę czasu i chęci, by wstąpić na drogę do lepszego, pełniejszego, a przez to także i przepełnionego szczęściem życia korzystając z odchudzonej czy zmienionej, a przez to znacznie bardziej atrakcyjnej, sylwetki.

ZALETY TRENINGU PERSONALNEGO

dostęp do ciągłej i trafnej motywacji ze strony trenera personalnego

możliwość ustalenia godzin treningów dopasowanych do własnych możliwości czasowych

brak ryzyka uszkodzenia zdrowia – ćwiczenia wykonywane prawidłowo pod czujnym okiem trenera osobistego

znaczna poprawa atrakcyjności własnego wyglądu

zdecydowana poprawa zdrowia i jakości życia codziennego (endorfiny uwalniane podczas wysiłku fizycznego dają solidnego kopa do pozytywnych zmagań z codziennością)

ogromne wsparcie psychiczne ze strony trenera

gwarancja wykonywania wyłącznie optymalnie dobranych do potrzeb i oczekiwań, ćwiczeń

szybkie i widoczne efekty treningowe, niemożliwe do osiągnięcia w tak krótkim czasie w grupie

OPINIE O NASZYM TRENERZE PERSONALNYM Z TARNOWSKICH GÓR

„Szukałem trenera personalnego który potrafiłby sprawić, że wreszcie bym skutecznie schudł. I się udało, bo trafiłem na prawdziwych profesjonalistów z Body Mind Experts. A co więcej – po treningach z Wami nauczyłem się zdrowych nawyków i z nich teraz nie rezygnuję na co dzień. Jesteście WIELCY!”

„Szukałyśmy z przyjaciółką siłowni, do której nie będziemy wstydziły się chodzić, a ktoś się nami profesjonalnie zajmie. I tak trafiłyśmy na trenerów osobistych w Tarnowskich Górach. Jesteśmy zachwycone, bo teraz każda z nas ma swojego opiekuna na siłowni do wyłącznej dyspozycji i moc pozytywnej motywacji do tego. Jest MOC!”

NIE CZEKAJ DO JUTRA – ZACZNIJ TRENOWAĆ JUŻ DZIŚ!

Masz jakieś pytania do naszego trenera z Tarnowskich Gór? Zapraszamy na trening!