fbpx
Trener personalny Sosnowiec

TRENER PERSONALNY SOSNOWIEC

Dobry trening personalny w Sosnowcu poszukiwany jest tak często, jak polecane usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy te związane z mechaniką samochodową. Rozbieżność branż jest ogromna, ale zainteresowanie nimi – stale rośnie. Współcześni klienci poszukują bowiem możliwie najlepszych miejsc do otrzymania konkretnej usługi. A trening osobisty w Sosnowcu, prowadzony przez doświadczonego trenera personalnego jest niczym innym, jak postawieniem siebie na 1. miejscu. Oto chcemy bowiem zadbać nie tylko o własne zdrowie, ale również o atrakcyjny wygląd naszej sylwetki. To wszystko jest możliwe i pozostaje niemal na wyciągnięcie ręki. Wystarczy znaleźć swojego trenera personalnego.

A jak wygląda trening osobisty w Sosnowcu w praktyce? W zależności od potrzeb, taki trening personalny trwa od 30 do 90 minut. Początkowym etapem pozostają ćwiczenia rozgrzewające, przygotowujące organizm trenującego do zwiększonego wysiłku fizycznego. Następnie przechodzi się do fazy treningu właściwego, w której wykonuje się ćwiczenia ściśle wyznaczone i wskazane przez trenera. Jako że wszystko odbywa się pod jego czujnym okiem, trenujący może mieć pewność, że wykonuje ćwiczenia prawidłowo i nie grozi mu żadna przykra kontuzja. Dodatkowo trener osobisty w Sosnowcu dobiera ćwiczenia tak, by były dopasowane nie tylko do możliwości, ale i potrzeb trenującego. Dzięki temu bowiem będzie można osiągać wymierne efekty ćwiczeń w naprawdę krótkim czasie.

Trenerzy tworzący zespół Body Mind Experts prowadzą swoje treningi w siedzibie firmy, w Katowicach. Żadnej trudności jednak nie będzie sprawiać dojazd do stolicy Śląska z Sosnowca. Do dobrego trenera personalnego dostaną się ci, którym zależeć będzie naprawdę na uzyskaniu widocznych efektów i poprawie własnego wyglądu oraz stanu zdrowia.

ZALETY TRENINGU PERSONALNEGO

zdecydowana poprawa ogólnej sprawności fizycznej

szybsze osiągnięcie wymarzonych od lat celów treningowych

codzienna dawka motywacji pochodząca nie od kogo innego, jak od trenera osobistego

gwarancja prawidłowego wykonywania ćwiczeń pod czujnym okiem trenera personalnego

wykonywanie ćwiczeń optymalnie dopasowanych do możliwości trenującego (przetrenowanie tutaj nie występuje)

stałe wsparcie merytoryczne od trenera osobistego

OPINIE O NASZYM TRENERZE PERSONALNYM Z SOSNOWCA

„Mój trener personalny w Sosnowcu to świetny gość. Nie dość, że doskonale zna się na swojej pracy, to jeszcze potrafił zaszczepić we mnie bakcyla związanego z aktywnością fizyczną. Zdecydowanie polecam ten profesjonalizm który powoduje, że mi się chce trenować.”

„Moja przygoda z treningiem personalnym nie zaczęła się najlepiej. Trafiłam po prostu na niewłaściwą osobę. Jednak trener osobisty z Sosnowca którego poleciła mi znajoma okazał się prawdziwym profesjonalistą i pasjonatą. I dlatego ćwiczę z nim do dziś, a efektami mogłam się pochwalić już po kilku treningach. W treningu personalnym jest MOC!”

NIE CZEKAJ DO JUTRA – ZACZNIJ TRENOWAĆ JUŻ DZIŚ!

Masz jakieś pytania do naszego trenera z Sosnowca? Zapraszamy na trening!