Trener personalny Ślask

TRENER PERSONALNY ŚLĄSK

Przyszło nam żyć w czasach, w których dbałość o atrakcyjną sylwetkę i przykładanie wielkiej wagi do aktywności fizycznej nie jest wcale passe. Wręcz przeciwnie. Wynika raczej z naszej ogromnej samoświadomości i potrzeby zachowania możliwie jak najdłużej pełni sił fizycznych. Dlatego też niezwykle ważny jest udział w popularnym dziś treningu personalnym. A trening osobisty na Śląsku to właśnie pierwszy krok do zdrowego i aktywnego życia. Jak wygląda taki trening w praktyce?

Z pozoru wydaje się, że nie różni się niczym od standardowych ćwiczeń na siłowni. Ale pozory mylą. Istotą tego rodzaju treningu jest to, że trening osobisty prowadzi trener personalny. I to on właśnie dobiera do indywidualnych potrzeb i możliwości ćwiczącego ćwiczenia, które ten pod jego czujnym okiem wykona. Oczywiście trener osobisty może najpierw pokazać, jak prawidłowo wykonuje się dane ćwiczenie, a następnie nadzorować wszystkie elementy wysiłku treningowego.

Z pewnością też każdy profesjonalnie poprowadzony trening personalny na Śląsku będzie zawierał trzy elementy:

  • rozgrzewkę,
  • trening właściwy,
  • końcowe wyciszenie organizmu po aktywności fizycznej.

Czas trwania standardowego treningu osobistego jest bardzo różny – mieści się jednak w granicach 30 – 90 minut.

Trening personalny na Śląsku, prowadzony przez specjalistów z Body Mind Experts to trening organizowany w Katowicach. Ogromną zaletą lokalizacji firmy jednak jest to, że możliwy staje się wygodny dojazd ze wszystkich miast Śląska. Tu sprawdza się zasada, że „dla chcącego nie ma nic trudnego”.

ZALETY TRENINGU PERSONALNEGO

świetna motywacja do dających efekty ćwiczeń

szybsze osiąganie zamierzonych celów

zdecydowana poprawa komfortu życia, zwiększenie wydolności organizmu oraz znaczna poprawa ogólnej sprawności organizmu

unikanie przyszłych kontuzji – wszystko dzięki wsparciu profesjonalnego trenera osobistego, dysponującego niebagatelną wiedzą branżową

prawidłowe wykonywanie ćwiczeń pod nadzorem – korygowanie ewentualnych błędów na bieżąco pod czujnym okiem trenera personalnego

ćwiczenia optymalnie dopasowane do potrzeb i możliwości osób trenujących

OPINIE O NASZYM TRENERZE PERSONALNYM ZE ŚLĄSKA

„Trening personalny na Śląsku dał mi dużo radości – nie dość, że w końcu pozbyłam się swojego uciążliwego brzuszka, to dodatkowo poprawiłam własną kondycję i okazało się, że mam więcej energii do codziennego życia. Odczuli to głównie członkowie mojej najbliższej rodziny. A ja wciąż ćwiczę, bo trening personalny po prostu wszedł mi w krew. Dziękuję, trenerze!”

„Nigdy nie lubiłem ćwiczeń fizycznych. Szybko się męczyłem, a efektów nie było widać. Na szczęście znajomy polecił mi świetnego trenera osobistego na Śląsku. I proszę – nawet moja dziewczyna zauważyła, że trening działa super na wiele aspektów życia. Sama chyba też się zapisze. I tak to pozytywnie działa – nie tylko dla ciała, ale i duszy. Polecam wypróbować na własnej skórze.”

NIE CZEKAJ DO JUTRA – ZACZNIJ TRENOWAĆ JUŻ DZIŚ!

Masz jakieś pytania do naszego trenera ze Śląska? Zapraszamy na trening!