Trener personalny Ruda Śląska

TRENER PERSONALNY RUDA ŚLĄSKA

Choć dla wielu jeszcze kilka lat temu trening personalny kojarzył się raczej z fanaberią obserwowaną u celebrytów i osób znanych z tego, że są znane, dziś taki trening nie jest synonimem luksusu. To zajęcia aktywności fizycznej, na które stać dziś każdego, a co więcej – ich efektywność potrafi bardzo mile zaskoczyć. Nawet tych największych niedowiarków.

Profesjonalnie prowadzony trening osobisty w Rudzie Śląskiej to morze prawdziwych możliwości dla tych, którzy marzą o korzystnej zmianie we własnym wyglądzie, dążą do wyćwiczenia konkretnych partii ciała lub pragną zdecydowanie poprawić wydajność własnego organizmu oraz popracować nad tym, by żyło im się łatwiej. Bo pełnia aktywności fizycznej właśnie pozwala na czerpanie z życia garściami i nieprzejmowanie się żadnymi urazami czy dokuczliwymi bólami. Bo te najzwyczajniej w świecie znikają.

Trening personalny w Rudzie Śląskiej to zajęcia aktywności fizycznej prowadzone przez doświadcz ego trenera osobistego. Ten pracuje w formule jeden na jednego z osobą trenującą. Dzięki temu więc ma możliwość stałego nadzoru wykonywanych ćwiczeń oraz dynamicznego zwiększania lub zmniejszania ich częstotliwości. Świetnie wspiera i motywuje osobę trenującą, udzielając przy tym wielu cennych wskazówek. Wszystko po to, by możliwie szybko przybliżyć się do wymarzonych efektów treningowych. Bo te przy odpowiednim wsparciu są naprawdę na wyciągnięcie ręki.

Mieszkańcy Rudy Śląskiej, zainteresowani uczestnictwem w świetnych treningach personalnych śmiało mogą postawić na profesjonalizm trenerów tworzących zespół Body Mind Experts. I nic to, że zajęcia przez nich prowadzone odbywają się w Katowicach. Z Rudy Śląskiej łatwo i szybko dojechać można właśnie do samej stolicy Śląska.

ZALETY TRENINGU PERSONALNEGO

maksymalne zorientowanie na szybkie osiągnięcie celów treningowych

idealna i stała motywacja ze strony trenera osobistego

gwarancja prawidłowego wykonywania ćwiczeń

dużo mniejsze ryzyko wystąpienia kontuzji

kreowanie zdrowych nawyków żywieniowych – treningowi personalnemu towarzyszy często odpowiednio zbilansowana dieta

możliwość dopasowania godzin treningów do indywidualnych potrzeb i możliwości trenującego

OPINIE O NASZYM TRENERZE PERSONALNYM Z RUDY ŚLĄSKIEJ

„Wybór treningu personalnego w Rudzie Śląskiej okazał się prawdziwym strzałem w 10-tkę. Dlaczego? Mój trener osobisty nie dość, że wspaniale motywuje mnie do ćwiczeń, to dodatkowo opracował z myślą o mnie tylko takie ćwiczenia, które rzeczywiście przybliżają mnie do osiągnięcia upragnionych celów treningowych. I oto jestem na dobrej drodze do tego, by wreszcie raz na zawsze pozbyć się zbędnych, nieco szpecących, nadprogramowych kilogramów.”

„Trafione w punkt ćwiczenia, mega motywacja ze strony trenera osobistego i możliwość dowolnego dopasowania godzin treningów do własnej dyspozycyjności. To jest to, co w treningu personalnym w Rudzie Śląskiej cenię sobie najbardziej. Warto spróbować.”

NIE CZEKAJ DO JUTRA – ZACZNIJ TRENOWAĆ JUŻ DZIŚ!

Masz jakieś pytania do naszego trenera z Rudy Śląskiej? Zapraszamy na trening!