Trener personalny Mikołów

TRENER PERSONALNY MIKOŁÓW

Choć jeszcze kilka lat temu trening personalny kojarzył się większości z nas raczej z nieosiągalnym luksusem, dziś jest codziennością, na którą stać niemal każdego. Bo przecież zdrowy tryb życia, tak lansowany współcześnie, to także pełna aktywność fizyczna oraz dokonywanie pełnych świadomości wyborów. Także tych z zakresu aktywności fizycznej. A trening personalny w Mikołowie to idealny sposób na to, żeby zacząć się choć trochę ruszać i by wreszcie przestać odkładać wiecznie „na jutro” to, że wreszcie weźmiemy się za siebie i zadbamy o własny wygląd lub lepsze samopoczucie.

Trening osobisty w Mikołowie to doskonała alternatywa dla treningów grupowych, w których wszyscy wykonują te same ćwiczenia, ale nie każdemu są one potrzebne. Albo inaczej – nie każdy uczestnik treningów grupowych musi pracować nad daną, konkretną partią ciała. Decydując się zaś na uczestnictwo w treningu osobistym w Mikołowie można mieć pewność, że po wstępnej konsultacji trener personalny przygotuje nam dokładnie takie ćwiczenia, które chcielibyśmy i jednocześnie byśmy mogli wykonać. A co więcej – to właśnie systematyczne zajęcia treningowe przybliżą nas do szybkiego osiągnięcia celów, o których marzyliśmy już od dłuższego czasu.

Trenerzy tworzący zespół Body Mind Experts prowadzą wprawdzie treningi w Katowicach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by na treningi dojechać także z Mikołowa. Nie jest daleko, a zawsze do miejsca w którym można skorzystać z w pełni profesjonalnie zorganizowanych zajęć treningowych, warto przyjechać.

ZALETY TRENINGU PERSONALNEGO

dużo większa efektywność niż treningu grupowego

zdecydowanie wyższy poziom motywacji zapewniany przez stały nadzór trenera osobistego

dostęp do ćwiczeń w pełni zoptymalizowanych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby trenującej

przyjazna atmosfera podczas treningu – dobry trener personalny ma stać się naszym przyjacielem – wymagającym, ale jednak przyjacielem

poprawne wykonywanie ćwiczeń i brak ryzyka wystąpienia kontuzji

duża oszczędność czasu i finansów

OPINIE O NASZYM TRENERZE PERSONALNYM Z MIKOŁOWA

„Wybrałam trening personalny w Mikołowie nieprzypadkowo. Zawsze chciałam jakoś o siebie zadbać, ale zazwyczaj odwlekałam moment rozmowy z doświadczonym profesjonalistą. I tak oto trafiłam do mojego trenera osobistego, który pomógł mi pokonać wszystkie swoje lęki i pokazał, że aktywny trening może być przyjemnością. Bardzo zależało mi na dużym zaangażowaniu w „opiekę” trenerską nad moimi poczynaniami treningowi i to właśnie otrzymałam na treningu osobistym. Zdecydowanie warto.”

„Liczyłam na to, że decydując się na trening personalny w Mikołowie dostanę oprócz odpowiednio dobranego zestawu ćwiczeń, tak że wsparcie w dziedzinie zaleceń dotyczących diety. I się nie pomyliłem. A z moim trenerem osobistym wręcz się zaprzyjaźniłem. Tak to powinno wyglądać w praktyce.”

NIE CZEKAJ DO JUTRA – ZACZNIJ TRENOWAĆ JUŻ DZIŚ!

Masz jakieś pytania do naszego trenera z Mikołowa? Zapraszamy na trening!