Trener personalny Katowice

TRENER PERSONALNY KATOWICE

Odkąd na siłowniach pojawiła się opcja ćwiczeń indywidualnych, zorientowanych bardzo konkretnie na szybkie osiąganie zamierzonych celów treningowych oraz skoncentrowanych na jednej osobie, tym większą popularnością cieszy się właśnie profesjonalnie prowadzony trening personalny w Katowicach. Nic w tym dziwnego. W obecnych czasach dążymy głównie do tego, by móc osiągać więcej w krótszym czasie. I przy odpowiednim, także wysoko wykwalifikowanym wsparciu. A te otrzymać możemy nie od kogo innego, jak od dobrego trenera osobistego. A takiego w Katowicach znajdziemy w popularnym i bardzo znanym miejscu w branży – w Body Mind Experts.

Trening personalny w Katowicach to zajęcia optymalnie zorientowane na potrzeby i możliwości konkretnej osoby. W praktyce oznacza to więc to, że możliwe staje się zmniejszenie czy zwiększenie intensywności ćwiczeń – w zależności od potrzeb czy gorszego, nieco mniej wydajnego dnia w odczuciu osoby trenującej. Ścisła współpraca z trenerem osobistym oraz jego ciągła kontrola nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń na konkretną partię ciała, daje efekty. Najważniejszym z nich pozostaje możliwie szybkie osiągnięcie wymarzonych celów.

Trenerzy personalni Body Mind Experts prowadzą zajęcia na terenie Katowic – warto więc poznać bliżej dostępność wolnych godzin, by móc umówić się na regularne spotkania prowadzące nie gdzie indziej, jak do lepszej codzienności z zadowalającym wyglądem i samopoczuciem w pakiecie.

ZALETY TRENINGU PERSONALNEGO

wykonywanie ćwiczeń ściśle zorientowanych na osiągnięcie konkretnego celu lub celów treningowych

dostęp do super motywacji w postaci obecnego na każdych zajęciach, trenera osobistego

pewność, że zalecone ćwiczenia wykonuje się z należytą prawidłowością i zaangażowaniem – nad tym wszystkim czuwa czujne oko trenera personalnego

dostęp do szybkich efektów ćwiczeń – podczas treningu osobistego nie ma czasu ani na obijanie się, ani też odpuszczanie jakichkolwiek ćwiczeń

dostęp do większej energii do radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego

dłuższe i pełniejsze życie pełne zadowolenia – bo oto w wyraźny sposób potrafimy zmienić swoje nawyki w zachowaniu i osiągamy widoczne efekty

OPINIE O NASZYM TRENERZE PERSONALNYM Z KATOWIC

„W ciągłym zabieganiu i gonieniu terminów zauważyłam, że nie mam czasu zająć się sobą. Na szczęście koleżanka poleciła mi sprawdzonego trenera personalnego w Katowicach. Umówiłam się więc na pierwszy trening osobisty w pasujących mi godzinach. Szybko okazało się, że to był prawdziwy strzał w 10! Od teraz dzień bez treningu uważam za stracony. A moja sylwetka prezentuje się coraz lepiej.”

„Kiedyś wydawało mi się, że trening personalny w Katowicach to zajęcia bardzo schematyczne i wręcz nudne. Do czasu – spotkałam profesjonalnego trenera osobistego i szybko przekonałam się, że treningi mogą być jednak bardzo urozmaicone i ciekawe. A z efektów tylko się cieszę – żyje mi się zdecydowanie lepiej i zdrowiej.”

NIE CZEKAJ DO JUTRA – ZACZNIJ TRENOWAĆ JUŻ DZIŚ!

Masz jakieś pytania do naszego trenera z Katowic? Zapraszamy na trening!