Trener personalny Dąbrowa Górnicza

TRENER PERSONALNY DĄBROWA GÓRNICZA

W branży aktywności fizycznej mówi się, że dobry trening personalny nie jest zły. To bowiem tak ukierunkowane działania treningowe, które z całą pewnością nie spowodują zbyt dużego obciążenia dla organizmu osoby trenującej. Dodatkowo wyzwolą też ukryte gdzieś głęboko zasoby energetyczne, które przydadzą się do codziennego życia – generować będą większe zadowolenie z codzienności. Warto wiedzieć więc, jak wygląda trening personalny w Dąbrowie Górniczej oraz dlaczego właśnie osoba trenera osobistego jest taka ważna w całym tym treningu.

Trening osobisty to taki trening, w którym cała uwaga trenera personalnego skupia się na jednej osobie. Ogromną zaletą ćwiczeń pod czujnym okiem trenera jest ich zdecydowanie większa efektywność – osoby ćwiczące mogą więc dużo szybciej osiągnąć wymarzone i zaplanowane efekty treningowe. A przy tym ich motywacja nie ulegnie znacznemu spadkowi – a o to zadba już sam trener osobisty w Dąbrowie Górniczej.

Trening personalny to zupełnie nieprzypadkowy zestaw ćwiczeń. Cały plan treningowy tworzą bowiem maksymalnie dopasowane do potrzeb i możliwości osoby trenującej ćwiczenia. Oznacza to, ż nie przeciąży ona swojego organizmu, nie wystąpią żadne kontuzje, ale zdecydowanie szybciej osiągnąć będzie można te efekty, o których osoba trenująca marzy. Przede wszystkim taki trening osobisty będzie niemal „uszyty” pod jej potrzeby – a więc bardzo zindywidualizowany.

Choć zespół doświadczonych i profesjonalnych trenerów Body Mind Experts działa w Katowicach, nie będzie najmniejszego problemu z dotarciem z Dąbrowy Górniczej do Katowic właśnie. Tym bardziej motywować będzie ta odległość wszystkich tych, którzy w treningu personalnym upatrują wielkiej szansy nie tylko dla poprawy własnej sylwetki, ale również ogólnego stanu zdrowia i aktywności fizycznej.

ZALETY TRENINGU PERSONALNEGO

możliwość realnego i zdecydowanie szybszego osiągnięcia wymarzonych celów treningowych

wysoki poziom motywacji zapewniany przez trenera osobistego

przyjemna atmosfera na zajęciach z trenerem personalnym

możliwość dopasowania godzin treningu do własnych możliwości trenującego

dostęp do ściśle dopasowanych do potrzeb i możliwości, ćwiczeń fizycznych

pewność prawidłowego wykonywania ćwiczeń (te odbywają się przecież pod czujnym okiem trenera osobistego)

OPINIE O NASZYM TRENERZE PERSONALNYM Z DĄBROWY GÓRNICZEJ

„Brak aktywności fizycznej i wielogodzinna praca przy biurku sprawiła, że najwyższa pora była wziąć się za siebie. Na szczęście trafiłem na świetnego trenera osobistego w Dąbrowie Górniczej. Szybko okazało się nad którymi partiami ciała trzeba popracować, a efekty przyniosły poprawę zdrowia, samopoczucia i większy poziom energii do życia. Zdecydowanie polecam.”

„Odkąd odkryłam trening personalny w Dąbrowie Górniczej nigdy już nie zdecyduję się na trening grupowy, gdzie nikt nie będzie mnie kontrolował, wspierał i odpowiednio motywował. A efekty? Cóż… przychodzą same.”

NIE CZEKAJ DO JUTRA – ZACZNIJ TRENOWAĆ JUŻ DZIŚ!

Masz jakieś pytania do naszego trenera z Dąbrowy Górniczej? Zapraszamy na trening!