Paweł Siwek

Dzień dobry

Jestem trenerem personalnym, fizjoterapeutą (absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego) oraz współzałożycielem Body Mind Experts.

Na co dzień prowadzę treningi personalne w naszym katowickim studio treningowym, pomagając swoim podopiecznym w prowadzaniu stałych zmian w ich stylu życia, które finalnie prowadzą do osiągania przez nich wymarzonych celów treningowych.

Moimi klientami są głównie osoby które chcą zredukować przede wszystkim tkanką tłuszczową, osoby które poprzez wprowadzenie aktywności fizycznej chcą pozbyć się bólu pleców, ale również Ci, którzy dzięki treningom chcą się po prostu lepiej czuć.

Zwracam szczególną uwagę na to, by każdy trening był przede wszystkim solidną dawką wiedzy, połączonej z zabawą. Tylko dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie trwale zmienić czyjeś nawyki, bo zrozumienie to klucz do zmiany, a zabawa doskonale sprzyja nauce. W trakcie treningów, kładę ogromny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i wzmacnianie najsłabszych punktów naszego ciała. To sprawia, że jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko kontuzji, jednocześnie dbając o to by trening był ciekawym i rozwijającym elementem dnia codziennego, a nie tylko przykrym obowiązkiem.

Sport towarzyszył mi od lat najmłodszych, chęć dokładnego poznania ludzkiego ciała sprawiła ze właśnie w tym kierunku rozwijam się już od czasu studiów. Niesamowita satysfakcję sprawia mi zatem możliwość przekazywania wiedzy i obserwowanie jak podopieczni usamodzielniają się i zapominają o bólu.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpraca, i szukasz pomocy dla siebie lub Twoich bliskich już teraz wypełnij poniższy formularz a ja odezwę się do Ciebie w ciągu 24h.

Pozdrawiam

 

Napisz do Pawła!

kamil-kasprowicz