fbpx

PROFESJONALNA SIŁOWNIA W KATOWICACH

Wybrałeś treningi personalne z naszym trenerem? Zyskujesz podwójnie – nie dość, że dostajesz wsparcie profesjonalisty, to udostępniamy Ci przy tym także znakomite miejsce do ćwiczeń. Pakiet w sam raz dla osoby chcącej odmienić swoją sylwetkę. Skorzystaj z naszej siłowni, a przekonasz się, że wkrótce stanie się jednym z Twoich ulubionych miejsc!

JAK WYGLĄDA NASZA SIŁOWNIA W KATOWICACH?

Siłownia Katowice - Zdjęcie nr 1
Siłownia Katowice - Zdjęcie nr 2
Siłownia Katowice - Zdjęcie nr 3
Trening EMS Katowice - 4

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z NASZEJ SIŁOWNI?

Jesteś zwolennikiem przestronnych i jasnych pomieszczeń? Doskonale – nasza siłownia zatem powinna Ci przypaść do gustu. Mimo sporej liczby sprzętów jest w niej dużo miejsca i światła, więc z pewnością ćwiczenia będą wykonywane w większym komforcie.

Skoro o dużej liczbie sprzętów mowa, na naszej siłowni na pewno nie będziesz się nudzić. Postawiliśmy na różnorodność, aby każdy nasz podopieczny miał szansę zrealizować swój treningowy cel. Ponadto wybraliśmy najlepsze firmy produkujące sprzęty na siłownie w Katowicach i nie tylko, ponieważ nie idziemy na półśrodki. Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Na siłowni, podczas każdej godziny, maksymalnie mogą ćwiczyć 2 osoby (wraz ze swoimi trenerami). Dlatego możesz liczyć na kameralność i intymność. Zapomnij o przejmowaniu się obecnością innych (zwłaszcza, gdy są to Twoje pierwsze zetknięcia z siłownią). Jesteś tylko Ty, Twój trener i Twój cel.

Nasza siłownia znajduje się w Katowicach centrum, dlatego dojazd do niej z każdej strony miasta nie będzie sprawiać problemu – nawet komunikacją miejską. To dla Ciebie spora oszczędność czasu!

Tania siłownia w Katowicach, która oferuje usługę treningu personalnego oraz sprzęty renomowanych firm? Tak, to my! Sam wybierasz pakiet treningów personalnych, ale każdy z nich cechuje się atrakcyjną ceną. Od dziś cena nie stanowi przeszkody w drodze o wymarzoną sylwetkę!

Często nazywamy naszą siłownię „nową siłownią w Katowicach”, ponieważ regularnie coś w niej udoskonalamy. Słuchamy naszych podopiecznych i staramy się dopasowywać to miejsce do ich potrzeb najlepiej, jak potrafimy.

TRENING PERSONALNY NA SPRAWDZONEJ SIŁOWNI W KATOWICACH

Sprawdź powyższe zalety na własnym…ciele! Przypominamy, że nasza siłownia w Katowicach jest dostępna jedynie dla osób, które wykupiły usługę treningów z naszym trenerem personalnym. Zapraszamy do kontaktu!