NASZ ZESPÓŁ

OPINIE O BODY MIND EXPERTS

 • Serdecznie dziękuję całej ekipie Body Mind Experts za profesjonalną opiekę, pomoc w ćwiczeniach zapobiegającym kontuzjom, oraz za wkład w budowanie formy sportowej na 2015 r.

  Robert Chwastek piłkarz
 • Treningi przyniosły mi nie tylko zmianę sylwetki i sposobu odżywiania , ale także radość ze spotkania z trenerem który nie tylko wymaga ale szuka rozwiązań i rozumie

  Kinga Parecka
 • Do Pawła trafiłam z czystej ciekawości. Od dłuższego czasu regularnie ćwiczyłam, bez większych efektów. Dzięki fachowej pomocy, doborze odpowiednich ćwiczeń zdobyłam kondycję, która niejednego Pana wprawia w onieśmielenie. Dziś już nie wyobrażam sobie tygodnia bez porannych ćwiczeń przed pracą, które dodają mi energię na cały dzień:)))

  Aneta
 • Miałam przyjemność być podopieczną trenera Pawła Siwek.Jego podejście do techniki treningu , opracowanie specjalnej i indywidualnej diety oraz całościowa opieka były nacechowane pełnym profesjonalizmem.Założone cele , takie jak np. utrata wagi zostały osiągnięte.Współpraca z trenerem Pawłem , mimo jego wysokich wymagań dawała wiele satysfakcji

  Halina
 • I’m working out with Emil for almost three years: great involving experience! Programs various and customized, motivating intense sessions, technical and focused exercises, drive you to reach defined targets. Emil is a complete, optimal prepared and expert personal trainer: just follow his indications to achieve any result! I trust on him and I would recommend him to everyone!

  Federico
 • Gdyby nie Paweł nie uwierzyłabym, że można dobrze (i tyle) jeść i chudnąć 😉 Nie uwierzyłabym też, że nie trzeba pocić się przy cardio, żeby osiągnąć cel. Dobrze, że jest takie miejsce jak BME z pozytywnymi ludźmi i taką energią!  Razem z Pawłem walczymy dalej!

 • Namiary na Kamila dostałem od mojego przyjaciela który był bardzo zadowolony z efektów jakie osiągnął. Współprace rozpoczęliśmy dwa lata temu i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić ,że nie był to czas stracony. Po za samą zmianą sylwetki Kamil przeprogramował moją świadomość, dzięki czemu potrafie we własnym zakresie zadbać o własne zdrowie od strony dietetycznej. Przez ten okres poznałem wiele nowych metod treningowych dzięki czemu nie miałem okazji nudzić się na treningach. Polecam mojego trenera każdej świadomej osobie która chce zmienić swój wygląd.

  Michał Golasz Michał Golasz dyrektor Alstom Polska
 • Gdyby nie Paweł nie uwierzyłabym, że można dobrze (i tyle) jeść i chudnąć 😉 Nie uwierzyłabym też, że nie trzeba pocić się przy cardio, żeby osiągnąć cel. Dobrze, że jest takie miejsce jak BME z pozytywnymi ludźmi i taką energią!  A my z Pawłem walczymy dalej!

  Klaudia

POZNAJ BODY MIND EXPERTS

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy!